Školní jídelna

Školní jídelna pracuje jako součást Základní školy a mateřské školy Načeradec. Zabezpečuje především stravování dětí MŠ, žáků základní školy a vlastních zaměstnanců školy. V rámci doplňkové činnosti poskytuje stravování cizím strávníkům. Ve školní jídelně pracují čtyři zaměstnankyně.

Způsob objednávání a odhlašování stravy

• osobně v kanceláři ŠJ
  • telefonicky na čísle 734 362 075
Strávníci se přihlašují nebo odhlašují vždy den předem, popřípadě do 7:30 hod. ráno téhož dne.

Způsob placení stravného

Děti MŠ, žáci základní školy a její zaměstnanci hradí stravné vždy do 25. dne předchozího měsíce, a to zřízením trvalého příkazu k úhradě stravného u svého peněžního ústavu. Vyúčtování odebrané stravy probíhá dvakrát ročně - v měsíci září a únoru. Přeplatky jsou vráceny na účet strávníka. Cizí strávníci platí v hotovosti v kanceláři ŠJ.

• Sibalová Helena - vedoucí ŠJ
  • Filipová Monika - vedoucí kuchařka