Velký úspěch pro ZŠ Načeradec v celostátním kole výtvarné a literární soutěže!

Velký úspěch pro ZŠ Načeradec v celostátním kole výtvarné a literární soutěže!

Velký úspěch pro ZŠ Načeradec v celostátním kole výtvarné a literární soutěže!

Naše žákyně 8. ročníku Eva Ryšková po 1. místě v krajském kole 11. ročníku výtvarné a literární soutěže projektu Markétina dopravní výchova slaví opět obrovský úspěch. Její báseň s názvem „Na cestách bez nervů“ postoupila do celostátního kola a zde získala krásné 2. místo!  V pondělí dne 24. června 2024 obdržela v budově centrály SHQ ČSOB v Praze ocenění z rukou manželky prezidenta republiky Evy Pavlové. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Gratulujeme!!!

Mgr. Jitka Řásná

Datum vložení: 25. 6. 2024 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 6. 2024 20:43
Autor: Správce Webu