Provoz školy 21. a 22. 12. 2020

17.12.2020

Vážení rodiče, na základě usnesení vlády České republiky jsou dny 21. prosince 2020 a 22. prosince 2020 stanoveny jako volné dny. Je zakázaná osobní přítomnost žáků ve škole, i ve školní družině.  Na tyto dny navazují vánoční prázdniny. Vyučování začíná v pondělí 4. ledna 2021.

Provoz školy se bude řídit podle stupně opatření PES ve školství. Pokud bude stanovený stupeň 3 nebo 4 – bude probíhat prezenční výuka pro 1. stupeň a 9. třídu. Rotační prezenční výuka bude pro ostatní žáky 2. stupně – od 4. ledna se budou prezenčně vyučovat žáci 6. a 8. třídy.  Provoz ŠD bude v nastaveném režimu stejně, jako doposud.

Žáci 7. třídy budou mít distanční výuku.

Pokud by byl stanoven stupeň 5 – prezenčně by se vzdělávali pouze žáci 1. a 2. třídy, ostatní by měli distanční výuku.

Mateřská škola bude mít stále prezenční výuku.

O aktuální situaci vás budeme informovat.

Ing. Jana Beránková, ředitelka školy