Z Naeradec

Noc s Andersenem

07.04.2014

Letošní 14. Noc s Andersenem měla téma: Knihy příběhů komisaře Vrťapky.

24 dětí z 1. – 5. třídy strávilo večer plný her, detektivního pátrání a luštění případů komisaře Vrťapky. Navštívily knihovnu, kde pro ně byl připraven program s hledáním indicií k vyřešení případů ztráty různých předmětů.

Po úspěšném vyluštění čekala děti krásná odměna. Velké poděkování za přípravu i za dárečky patří paní Lapáčkové.
Po návratu do školy se děti navečeřely a už je čekaly další úkoly.

Od 10 hodin probíhala dlouho očekávaná stezka odvahy. A to se na malé nebojsy přišla podívat i strašidla – děvčata z 2. stupně.

Pak už jen rychle umýt, zachumlat se do spacích pytlů, sdělit si zážitky a spát. Ráno se děti nasnídaly, dostaly diplomy a pak už si je vyzvedli rodiče.

Mgr. Jana Švárová, Mgr. Jitka

Noc s Andrsenem

A názory dětí?

Milý Vrťapko, moc se mi líbilo, jak jsme si o tobě povídali, četli i zpívali písničku.
Markétka B.

Vrťapko, líbilo se mi tu, ale bála jsem se na stezku odvahy.
Petra P.

Noc s Andersenem se mi líbila, měla jsem strašně příjemnou noc vedle své kamarádky. Také jsem měla trochu roztřesená kolena z bobříka odvahy, protože přede mnou šla skupina, která strašně ječela, ale nakonec jsem to ušla beze strachu.
Katka B.

Moc se mi Noc s Andersenem líbila, navštívili jsme knihovnu, bylo spousta soutěží, byli jsme 4 skupiny. Příště určitě půjdu znovu.
Nikola Š.

Zdravím, komisaři Vrťapko, jen jsem chtěl říct… že jsem vás předběhl. Už jsem vrchní komisař. Líbila se mi stezka odvahy. A nejvíc se mi líbilo noční spaní.
Vojta F.

Bylo to výborné (soutěže), ale moc jsem se nevyspala. Nejvíc se mi líbila stezka odvahy.
Jana P.

Mě bavilo, jak jsme šli na stezku odvahy. A taky jak jsme si užili nejlepší noc. Bylo to úžasné, těším se na příští noc.
Eliška K.

Je to nejhezčí noc ve škole, byla to fakt úžasná noc. Líbily se mi hry a celá noc.
Jana B.